Polska Wiadomości

Skrajna lewica wprowadza w Polsce ranking szkół pod względem podejścia do dewiantów

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!

Dwa dni temu, 3 grudnia br., na Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie odbyło się posiedzenie Kapituły Rankingu Liceów i Techników. W trakcie spotkania pojawił się pomysł oceniania szkół pod względem ich przyjaznego podejścia do zboczeńców.

Skrajna lewica wprowadza w Polsce ranking szkół pod względem podejścia do sodomitów. Obecny na spotkaniu Stefan Kwiatkowski, były rektor APS, zwrócił uwagę na rzekomo kluczowy problem dobrostanu psychicznego i fizycznego uczniów, szczególnie w kontekście doświadczeń związanych z pandemią. Z kolei prof. Robert Zakrzewski, dyrektor CKE, wskazał na podobieństwa w misji kierowanej przez niego instytucji oraz Fundacji Edukacyjnej Perspektywy. Obie organizacje kładą nacisk na przejrzystość i jakość narzędzi diagnostycznych – CKE w kontekście egzaminów, Perspektywy w ramach rankingów.

W trakcie posiedzenia ogłoszono, że od edycji 2026 rankingu, wprowadzony zostanie nowy zestaw wskaźników tworzących kryterium “Otwartość” w ocenach szkół. Jak zaznaczył Waldemar Siwiński, przewodniczący Kapituły, waga tego kryterium nie przekroczy 5%, aby zapewnić porównywalność z wcześniejszymi edycjami rankingu.

Kryterium „Otwartość” będzie oceniane uwzględniając następujące aspekty:

  • Udział w programie Erasmus+ – jako wyraz europejskiej współpracy edukacyjnej.
  • Kształtowanie kompetencji projektowych – w oparciu o inicjatywę Zwolnieni z Teorii.
  • Promowanie tolerancji i otwartości – w oparciu o działania Fundacji GrowSPACE, która już od lat prowadzi ranking szkół przyjaznych dewiantom seksualnym.

Waldemar Siwiński twierdzi, że wprowadzenie kryterium „Otwartość” jest odpowiedzią na zmieniające się potrzeby uczniów. – Tworzymy ranking dla uczniów i wprowadzane zmiany odzwierciedlają właśnie ich potrzeby – podkreślił.

NASZ KOMENTARZ: Szkoda, że ci głupi, lub zadaniowani, lewicowi aktywiści udający poważnych ludzi, nie wzięli pod uwagę innych potrzeb uczniów, w tym potrzebę braku niskich ocen oraz potrzebę wymagalności chodzenia do szkoły. To byłby dopiero ranking będący odpowiedzią na “zmieniające się potrzeby uczniów”.

Polecamy również: ABW ma nowe uprawnienia. Może blokować strony internetowe bez zgody sądu

Podoba Ci się to co robimy? Wesprzyj projekt Magna Polonia!